Popis
Priestranná a pohodlná! Takto môžeme definovať sedaciu súpravu TRAMP. Hneď na prvý pohľad je sedacie súprava zaujímavá svojím prešitím čo jej dodáva nevšedný dizajn. O pohodlné sedenie sa postarajú tri vankúše, ktoré slúžia ako opierka chrbta. Za pár sekúnd premeníte sedaciu súpravu na plochu príležitostné spanie. Úložného priestoru nie je nikdy dosť, nájdete ho v konštrukcii sedačky. Môžete do neho uložiť veci, ktoré potrebujete mať po ruke. Univerzálne prevedenie vám umožňuje zmontovať sedačku s otomanom na pravej alebo ľavej strane, voľba je na vás
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 180 cm |
| Šírka | 257 cm |
| Výška | 83 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 135kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 38cm |
| Výška zadného čela | max.83 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 149×206 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Obsahuje vankúše | áno |
| Nastavenie opierok | nie |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.









