Popis
Sedacia súprava BRUNO 2+R+2 má všetko, čo budete potrebovať. Pôvabný vzhľad, pôsobivý dizajn, ale aj mimoriadne vlastnosti z hľadiska funkčnosti. Je rozkladacia, a s plochou na spanie 120×200 cm ponúka ideálnu možnosť ubytovať na noc aj nečakanú návštevu . Poskytuje dostatočne veľký úložný priestor, kam odložíte sezónne oblečenie či prikrývky. Ozajstným klenotom pre vašu chrbticu a hlavu sú polohovacie opierky, ktoré vám zabezpečujú komfortné a zdravé sedenie. Krásna moderná sedacia súprava BRUNO 2+R+2 Vám poskytne ten správny komfort. Vnútro sedacej súpravy je vyrobene z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplni bude Vaše sedenie príjemné a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Kedže je sedacia súprava symetrická tak sa pravé a ľavé prevedenie určuje z dôvodu umiestnenia rozkladu a úložného priestoru. Výber prevej alebo ľavej varianty sa určuje podľa úložného priestoru. Ak si úložný priestor želáte na ľavej strane, zvoľte ľavý variant, ak si ho želáte na pravej strane, zvoľte pravý.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok. Odporúčame látky: MONOLITH, POWER, QUATRO, LEA.
Pri objednávke vybranú látku napíšte prosím do po poznámky.
Pre bližšie informácie a pomoc s výberom nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

VLASTNOSTI
| Hĺbka | 275 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Výška sedenia | 50 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×200 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
Nastavenie displeja môže spôsobiť odchýlku vo farbe vzoriek poťahových látok.




















