Popis
Moderné a pohodlné kreslo MARE je to čo hľadáte. Vďaka vyššej opierkovej časti poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Vnútro kresla tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké.
Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je v cenovej skupine 0.
Pri výbere poťahových látok nás kontaktujte radi Vám poradíme. Výber poťahových látok nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Odporúčame látky: Inari,Portland,Orinoco,Power– nájdete v galérii pod hlavným obrázkom
Ostatné cenové skupiny sú s príplatkom. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 85 cm |
| Šírka | 82 cm |
| Výška | 106 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | kreslo |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 85 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 47 cm |
| Výška zadného čela | max. 106 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevené |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |










