Popis
Luxusné kreslo OSTI Vám dopraje to pravé pohodlie. Jedná sa o dizajnové kreslo s elektrickým ovládaním. Vnútro kresla tvorí pružina FALISTA v kombinácii s polyuretánovou penou. Vďaka tejto výplne bude sedenie pohodlné-stredne mäkké.
Možnosť výberu farby z celej kolekcie látok kategórie CENOVA SKUPINA 0-bez príplatku. Látky nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Ostatné cenové skupiny sú s príplatkom. Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 75 cm |
| Šírka | 72 cm |
| Výška | 116 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | kreslo |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 95 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 50 cm |
| Výška zadného čela | max. 116 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |








