Popis
Jedálenská stolička, sivá látka v dekore vintage kože, kovová podnož, brúsený nikel. Jedálenská stolička s vysokým extra polstrovaným operadlom. Poťah je z látky v šedohnedom odtieni, vo veľmi žiadanom dekore vintage kože. Prešitie prednej časti operadla je v tvare T” vytváre trendy zvrásnenie a záhyby na povrchu poťahu. Polstrovanie je z veľmi kvalitnej PU peny. Použitá látka je na povrchu hladká, veľmi dobre sa udržuje a čistí.
Rozmery: 46 x 69 x 100 x 48 cm
Nosnosť stoličky je 120 kg
| Šírka (cm): | 46 cm |
| Hĺbka (cm): | 69 cm |
| Výška (cm): | 100 cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 8 kg |








