Popis
Elegantné, veľmi pohodlné, polohovateľné relaxačné kreslo z kolekcie Comfort Artium. Kostra z masívneho dreva, boky sú z topoľovej preglejky. Mechanická konštrukcia je kovová, lakovaná čiernym práškovým lakom. Výplň z PU peny 28D na sedáku. Ten je navyše spevnený a zosilnený vreckovými oceľovými pružinami a polyesterovým vláknom Dacron. Operadlo je vyplnené dutým brómbutylovým vláknom, opierky 24D PU penou. To všetko zaručuje skvelé pohodlie a maximálnu relaxáciu. Dva integrované motory a štvortlačidlové káblové ovládanie pomáhajú nielen pri vstávaní, ale aj nastavení všetkých relaxačných polôh jednotlivo. Ovládač je umiestnený v praktickom a veľkom vrecku na pravej strane kresla. Úplný rozklad zvládne nezaťažené kreslo za 15 sekúnd, polohu Relax I (zvýšená podnožka) za 9 sekúnd, úplný výklop za 18 sekúnd. Výška pohodlných podrúčok je 64 cm, šírka 13 cm a svetlá výška kresla je 6 cm. Kreslo sa dá rozložiť na plochu lôžka takmer 180 stupňov a veľkosti 178 x 50 cm.
| Nosnosť (kg): | 140 |
| Štýl: | moderný |
| Karton1: | 52,5 78x77x67,5 |
| Výška (cm): | 114 pri rozklade – 72 cm pri výklope – 149 cm |
| Šírka (cm): | 78 |
| Hĺbka (cm): | 90 pri rozklade – 129 – 178 cm pri výklope – 94 cm |
| Voliteľný poťah: | nie |
| Výška sedu: | 50 cm |
| Šírka sedu: | 50 cm |
| Hĺbka sedu: | 48 cm |
| Počet balení: | 1 |
| Motor: | 240 V / 29 V 2x 58 W |
| Ovládanie: | elektrické kabelové ovládač 4 tlačítka |
| Demontované: | áno |
| Rychlosť rozloženia: | poloha Ralax I – 9 s poloha Relax II – 15 s poloha Výklop – 18 s |
| Opierky: | šírka – 13 cm výška – 64 cm |
| Svetlá výška kresla: | 6 cm |
| Materiál nohou: | čierne plastové klzáky kov |
| Rozmer nohy: | 3×3 cm |
| Prierez nohy konštrukcie: | štvorcový |
| Barva nohou: | čierny práškový nástrek |
| Hustota výplne: | operák – duté silikonizované polyesterové vlákno opierky – 24 kg/m3 sedák – 28 kg/m3 |
| Materiál poťahu: | látka |
| Martindale: | 25 000 ot. |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Materiál kostry: | kovová mechanická konštrukcia masívne drevo topoľová vláknitá doska |
| Farba kostry: | čierny práškový nástrek prírodný |
| Farba potahu: | cappuccino alebo sivá |
| Materiál výplne: | PU pena |
| Modelová rada: | Comfort Artium |
| Plocha a uhol lôžka: | 178×50 cm 180° |
| Funkce 1: | Relax I Relax II Výklop |
| Výškovo nastaviteľná: | nie |
| Výztuhy sedáku: | Dacron – polyesterové vlákno kapesní pružiny |







