Popis
Nadčasová sedacia súprava L ANDREA BIS je rohová sedacia súprava s vynikajúcou kvalitou spracovania. Sedacia súprava poskytuje komfort počas celej doby sedenia, ktoré zabezpečujú polohovateľné záhlavníky. Úložný priestor a funkcia rozkladu je pri tejto sedacej súprave samozrejmosťou. Rozložením Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie s rozmerom 124×204 cm. Vnútro sedacej súpravy je vyrobene z vlnitej pružiny a HR peny. Vďaka tejto výplne bude Vaše sedenie komfortnejšie a taktiež životnosť sedacej súpravy je oveľa dlhšia. Konštrukcia sedacej súpravy je vyrobená z masívu. Sedaciu súpravu je možné umiestniť aj do priestoru pretože je očalunená aj zo zadnej strany. Ponúkame Vám ju v pravom prevedení v kvalitnej svetlohnedej poťahovej látke Lumine.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 223 cm |
| Šírka | 286 cm |
| Výška | 84-100 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | Rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 124×204 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |







