Popis
Luxusná kuchynská zostava ARTISAN dodá každej kuchyni žiarivý lesk. Jej dizajn sa hodí do rôzne farebných a materiálových miestností, kde dostatočne vynikne a nebude pôsobiť rušivo. V skrinkách je dostatočný úložný priestor, ktorý zabezpečí, aby ste mali všetko vždy poruke, na správnom mieste, pripravené na použitie, čo je v každej kuchyni to najdôležitejšie. Skrinky si môžete poskladať v ľubovoľnom poradí podľa vašich predstáv. Linka je vhodná pre skúsené gazdinky, aj mladú dvojicu, alebo pre spoločné varenie s deťmi.Dolné skrinky základnej zostavy sú dodávané bez pracovnej dosky. Má systém tichého zatvárania a kovové úchytky. Zásuvky majú plný výsuv a kovové bočnice. Šírka hornej a spodnej zostavy je 1,8 m. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Uvarte si ráno kávu pri takejto linke, hneď získate pocit, že vás čaká skvelý deň.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 40 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná trojzásuvková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
180 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 40 + 60 + 80 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 40 + 60 + 80 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Artisan, predné plochy Dub Artisan/ HG biela lesklá |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

MARKÉTA 240 ARTISAN
Artisan kuchynská linka 180 cappuccino lesklá
MARKÉTA 240 SONOMA
Artisan kuchynská linka 180 biela lesklá
DAVE kuchynská linka 240
Artisan kuchynská linka 260 biela lesklá
MODENA 220
Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá
Negro 








