Popis
Dizajnový retro otoman, bude ozdobou Vašej domácnosti a oživí každú miestnosť. Je príjemne polstrovaný a čalúnený patchwork látkou veselých farieb. Kostra taburetu je z preglejky, nohy z poctivého masívu a sú lakované čiernou farbou. Nosnosť otomanu je 80 kg.
| Karton1: | 8,5 104×33,5×33 |
| Šírka (cm): | 100 |
| Hĺbka (cm): | 30 |
| Výška (cm): | 53 |
| Šírka sedu: | 65 cm |
| Hĺbka sedu: | 30 cm |
| Výška sedu: | 38 cm |
| Nosnosť (kg): | 80 |
| Počet balení: | 1 |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Materiál kostry: | Masív |
| Dekor: | Patchwork |
| Štýl: | Škandinávský |
| Demontované: | Áno |
| Barva: | Vícebarevná |






