Popis
Masívne retro kreslo s dekoratívnym prešitím operadla okúzľuje svojim dizajnom. Vďaka vysokému operadlu a pohodlným podrúčkam zaisťuje kreslo príjemné posedenie a relax. Kreslo je čalúnené tmavohnedou látkou, ktorá je príjemná na dotyk. Kostra kresla je z masívu a výplň z kvalitnej PU peny spevnené v mieste sedáku elastickými popruhmi. Drevené nohy sú z masívneho kaučukovníka, kónické, v prírodnom odtieni a lakované. Zo spodu sú plastové klzáky, pri zadných nohách sú rektifikovateľné, čo zabezpečuje stabilitu kresla.
| Karton1: | 15 77x77x73 |
| Výška (cm): | 92 |
| Šírka (cm): | 76 |
| Hĺbka (cm): | 79 |
| Nosnosť (kg): | 130 |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Šírka sedu: | 54 cm |
| Hĺbka sedu: | 51 cm |
| Počet balení: | 1 |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Materiál kostry: | Masiv PU pena |
| Štýl: | Retro |
| Dekor: | |
| Demontované: | Áno |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozmer nohy: | pr.4,5/3,5×22 cm |
| Materiál nohou: | Masív kaučukovník |
| Martindale: | 20 000 ot. |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Farba: | Hnedá |






