Popis
Minimalistické kreslo v škandinávskom štýle – vysoký sedák, úzke a vysoké podrúčky, strohé prešitie operadla. Poťah je z tmavo šedej látky, kostra z masívneho dreva, výplň z kvalitnej PU peny. V mieste sedáku sú pre zvýšenie komfortu sedenia elastické pruhy. Kónické drevené nohy sú z masívneho kaučukovníka, v prírodnom odtieni lakované transparentným lakom. Nohy sú vybavené plastovými klzákmi, zadné sú navyše rektifikovateľné. Svetlá výška kresla je 22 cm, výška podrúčok je pohodlných 62 cm a ich šírka 8 cm.
| Karton1: | 16 78x78x87 |
| Demontované: | Áno |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozmer nohy: | pr.4,5/3,5×22 cm |
| Materiál nôh: | Masív kaučukovník |
| Výška (cm): | 103 |
| Šírka (cm): | 77 |
| Hĺbka (cm): | 81 |
| Nosnosť (kg): | 130 |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Šírka sedu: | 54 cm |
| Hĺbka sedu: | 52 cm |
| Počet balení: | 1 |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Materiál kostry: | Masiv, PU pena |
| Štýl: | Škandinávsky |
| Martindale: | 20 000 ot. |
| Zloženie poťahu: | 100% polyester |
| Farbaa: | Šedá |






