Popis
Retro kreslo – ušiak s vysokým pohodlným sedákom, vysokými opierkami rúk a prešívaným zaobleným operadlom. To všetko je doplnené úzkymi kovovými kónickými nohami v chrómovom prevedení, ktoré opticky odľahčujú mohutnosť kresla. Poťah je z príjemnej látky, kostra kresla z masívu. Výplň z kvalitnej PU peny, sedák vystužený elastickými popruhmi. Zadné nohy sú rektifikovateľné, čo zabezpečuje stabilitu kresla.
Svetlá výška kresla je 23 cm, výška podrúčiek 66 cm a šírka 8 cm
| Karton1: | 16,5 80x77x84 |
| Výška (cm): | 106 |
| Šírka (cm): | 76 |
| Hĺbka (cm): | 77 |
| Nosnosť (kg): | 130 |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šírka sedu: | 51 cm |
| Hĺbka sedu: | 55 cm |
| Počet balení: | 1 |
| Materiál sedáku: | Látka |
| Materiál kostry: | Masív PU pena |
| Štýl: | Retro |
| Dekor: | |
| Demontované: | Áno |
| Typ podnože: | 4 nohy |
| Rozmer nohy: | pr.3/2×24 cm |
| Materiál nohou: | Chrom Kov |
| Martindale: | 20 000 ot. |
| Zložení poťahu: | 100% polyester |
| Farba: | modrá alebo sivá |













