Popis
Vďaka svojmu dokonalému dizajnu je táto stolička v industriálnom štýle nezameniteľná a zároveň veľmi pohodlná.
Veľmi dekoratívnym prvkom je výrazné prešitie vnútorných plôch vo farbe poťahu. Vybraná látka sa tiež veľmi dobre čistí. Stabilitu stoličky zaisťujú štyri kónické kovové nohy obdĺžnikového prierezu s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe. Ukončené sú čiernymi plastovými klzákmi, zabraňujúci poškodeniu tvrdých povrchov podláh.
Polstrovanie je z PU peny.
dodávané v demonte
| Šírka (cm): | 58 cm |
| Hĺbka (cm): | 57 cm |
| Výška (cm): | 84 cm |
| výška sedu: | 52 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 8 kg |








