Popis
Sektorová kuchynská linka v atraktívnom farebnom prevedení Dub Artisan a Truffle Grey je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia teplých dekorov pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je cene v kuchynskej linky, je možné doobjednať pracovnú dosku v dekore Dub Artisan ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Bolonia za cenu 89,00 Eur. Celkový moderný dizajn umocňujú kontrastné čierne úchytky, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynskú linku Vám dodáme už zmontovanú.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 40 cm dolná jednodvierková
1 x 60 cm dolná trojzásuvková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
1x 60 cm horná digestorová
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
180 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Artisan, predné plochy Truffle Grey |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

K LORA MDF NEW klasik
MODENA 220
TK Barový komplet BOXER
DAVE kuchynská linka 240 






