Popis
Kvalitná jedálenská stolička v industriálnom štýle .Poťah je z jemne hrubej látky vo veľmi žiadaných odtieňoch. Veľmi dekoratívne a výrazné je štvorcové prešívanie čelných plôch sedaka i operadla. Polstrovanie je z kvalitnej PU peny. Stabilitu stoličky zaisťujú kovové nohy s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe.
Rozmery : 49 x 62 x 87 x 49 cm
dodávané v demonte
| Šírka (cm): | 50 cm |
| Hĺbka (cm): | 62 cm |
| Výška (cm): | 87 cm |
| výška sedu: | 50 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 8 kg |





