Popis
Sektorová kuchynská linka DAVE 240 v atraktívnom farebnom prevedení Dub sonoma truffel / biela je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia teplých dekorov pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska je v cene v kuchynskej linky. Pracovná doska je v hrúbke 28 mm v bielom dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Dave. Celkový moderný dizajn umocňujú kontrastné čierne úchytky, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 40 cm dolná šuflíková jendodvierková
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková presklená
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná digestorová
1 x 60 cm horná dvojdvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
240 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 87 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | s pracovnou doskou |
| Farebné prevedenie | korpus biela
predné plochy Dub sonoma truffel |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá
MARKÉTA 240 biela 







