Popis
Vďaka svojmu dokonalému dizajnu je táto stolička v industriálnom štýle nezameniteľná a zároveň veľmi pohodlná.
Veľmi dekoratívnym prvkom je výrazné kosoštvorcové prešitie vnútorných plôch vo farbe poťahu a paspule po obvode celej škrupiny. Vybraná látka sa tiež veľmi dobre čistí. Stabilitu stoličky zaisťujú štyri kónické kovové nohy obdĺžnikového prierezu s kvalitným práškovým nástrekom v čiernej matnej farbe. Ukončené sú čiernymi plastovými klzákmi, zabraňujúci poškodeniu tvrdých povrchov podláh.
Bonusom tejto stoličky je otočný a vratný mechanizmus, ktorý umožňuje otáčanie o 90 ° doľava ao 90 ° doprava a zároveň vždy vráti sedák do pôvodnej polohy. Vďaka nemu stoličky zostanú vždy zrovnané pri stole.
Polstrovanie je z PU peny.
dodávané v demonte
| Šírka (cm): | 56 cm |
| Hĺbka (cm): | 57 cm |
| Výška (cm): | 85 cm |
| výška sedu: | 50 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 110 kg |
| hmotnosť: | 8 kg |

K METAL 2 NEW 








