Popis
Tato jedálenská stolička je vytvorená pre tých, ktorí hľadajú kombináciu pohodlia a štýlového dizajnu. S príjemnou hladkou látkou a vzdušnou kovovou pohupovacou podnožou bude táto stolička okamžite pútať pozornosť všetkých členov domácnosti. Vďaka čiernym kovovým nohám je zvýraznený dekoratívny a štýlový design. Vzhľadom k pevnej konštrukcii, odolnej PU pene vo výplni a nosnosti až 120 kg je bezpečnosť pre každodenné použitie zaručená.
Nosnosť je až 120 kg.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 43 x 58 x 101 x 48 cm
| Šírka (cm): | 43 cm |
| Hĺbka (cm): | 58 cm |
| Výška (cm): | 101cm |
| výška sedu: | 48 cm |
| Materiál výplne: | PU pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 6 kg |





