Popis
Čisté línie, štýlový dizajn a v neposlednom rade praktické riešenie vašej kuchyne. Štýlová svojim farebným prevedením, praktická a funkčná pre množstvo výberu z rôznych horných a dolných skriniek. EKO WHITE 260 je vyrobená z kvalitnej laminovanej drevotriesky DTD, ktorá je odolná voči mechanickému poškodeniu. Vyniká dlhou životnosťou, a to predsa taká aktívna miestnosť, akou je práve kuchyňa, naozaj potrebuje. Čisté línie vyniknú v elegantnom bielom prevedení. Sektorová kuchynská linka EKO WHITE 260 v atraktívnom bielom prevedení je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia bieleho dekoru pôsobí príjemne a útulne. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky Eko White. Celkový moderný dizajn umocňujú kovové úchytky vo farbe matný chróm, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 40 cm dolná šuplíková
1 x 60 cm dolná dvojdvierková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 60 cm horná dvojdvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková presklená
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 +80 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 80 + 40 + 60 +80 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Ferrara svetlého drevo
farba horných dvierok Dub Ferrara svetlého drevo farba spodných dvierok legno tmavé |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

MARKÉTA 240 ARTISAN
Artisan kuchynská linka 180 cappuccino lesklá
MARKÉTA 240 SONOMA
Artisan kuchynská linka 180 biela lesklá
DAVE kuchynská linka 240
Artisan kuchynská linka 260 biela lesklá
MODENA 220
Artisan rohová kuchynská linka 285x170 cappuccino lesklá
Negro 











