Popis
Konferenčný stolík GORDON I pretvorí Vašu obývaciu izbu na miesto plné pohody a pokoja. Jeho precízne spracované detaily dodajú miestnosti nádych luxusu. Na výrobu nábytku je použitý masív a kvalitná doska, potiahnutá prírodnou dubovou dyhou. Jej farebné prevedenie a možnosť patiny si môžete vybrať za príplatok podľa vlastného vkusu. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 125x60x60 cm.
Parametre
| Šírka | 125 cm |
| Hĺbka | 60 cm |
| Výška | 60 cm |
| Čistá váha výrobcu | 26 kg |
| Montáž | zmontované |
| Farba | drevo D3 , možnosť výberu zo vzorkovníka za príplatok 10%, možnosť pridania patiny za príplatok 15% |
| Prevedenie s leskom | nie |
| Materiál | masív / DTD / prírodná dubová dyha |
| Druh masívu | dub |
| Druh aglomerovaného materiálu | dyhovaná DTD |















