Popis
Sektorová kuchynská linka SCANDI 260 v atraktívnom farebnom prevedení scandi jedľa/antracit je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová. Kombinácia škandinávskeho vzoru svetlého dreva a antracitu pôsobí príjemne a útulne. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky. Pracovnú dosku je možné doobjednať v dekore ladiacom ku korpusu kuchynskej linky. Celkový moderný dizajn umocňujú kontrastné čierne úchytky, ktoré sú v cene kuchynskej linky. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 40 cm dolná vysoká potravinová
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 60 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
1 x 30 cm horná otvorená policová
1 x 50 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
260 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 80 + 60 + 30 + 50 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 40 + 80 + 60 + 80 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 87 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Antracit sivá,
farba horných dvierok imitácia svetlého dreva škandinávsky vzor farba spodných dvierok imitácia svetlého dreva škandinávsky vzor |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |












