Popis
Štýlové kreslo Todi je vhodné do každej modernej či menej modernej domácnosti.Kvalitné spracovavnie materiálov a kombinácia farebných prevedení zaručuje vysoký komfort a dokonalý a jedinečný vzhľad kresla. Drevené nohy. Komfortné sedenie zabezpečí polyuretanová pena.
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok CENOVÁ SKUPINA 0-bez príplatku
Pri výbere poťahových látok nás kontaktujte radi Vám poradíme.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 90 cm |
| Šírka | 100 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | kreslo |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 59 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |












