Popis
Elegantná sedacia súprava VASTO 3 sa vyznačuje svojimi čistými líniami. Hlboké sedenie a pohodlná chrbtová časť Vám poskytne dokonalý oddych po náročnom dni v práci. Komfortné sedenie zabezpečí pružina FALISTA a v kombinácii s polyuretánovou penou bude sedenie stredne mäkké.
Pohovku je možné objednať :
- pohovka VASTO 3 – bez rozkladu
- pohovka VASTO 3F – s rozkladom
Možnosť výberu farebného prevedenia zo vzorkovníka látok CENOVA SKUPINA 0-bez príplatku
Pri výbere poťahových látok nás kontaktujte radi Vám poradíme. Výber poťahových látok nájdete TU: https://nabytoklaguna.sk/sk/farebne-prevedenia/
Odporúčame látky: Power, Orinocco, Lira– nájdete v galérii pod hlavným obrázkom
Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 110 cm |
| Šírka | 200 cm |
| Výška | 74-90cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 110 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno/nie |
| Plocha na spanie | 130x195cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K FATMA NEW
K pohovka ALANA 2-sed 










