Popis
Moderné kreslo ARKADIA dodá vašej obývacej izby príjemnú atmosféru. Je čalúnená látkou, ktorá je v tyrkysovom,sivom,hnedom, béžovom, horčicovou a svetlosivom prevedení. Dopĺňajú ju elegantné drevené nohy. Kreslo má aj funkciu rozkladu. Kreslo je vhodné skombinovať k pohovke ARKADIA
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 79 cm |
| Šírka | 86 cm |
| Výška | 85 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 60 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max.85 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 59×109,5 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nožky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |







