Popis
Sektorová kuchynská linka VIGO 180 je minimalistická a moderná, zároveň je však elegantná a nadčasová.Moderný vzhľad zaručuje farebná kombinácia sivá matná a dub lancelot. Vyrobená je z DTD laminovanej. Dvierka sa pýšia systémom tichého zatvárania a šuplíky zas systémom tichého dorazu. Kuchynská linka je sektorová, je teda možné si vybrať z veľkého množstva skriniek a vyskladať kuchyňu podľa Vašich predstáv s požadovaným rozmerom. Pracovná doska nie je v cene v kuchynskej linky, je možné ju doobjednať. Spodné skrinky sú dodávané vrátane dolnej lišty. Celkový moderný dizajn umocňujú kontrastné čierne úchytky, ktoré sú v cene kuchynskej linky.
Skrinky v cene zostavy:
1 x 40 cm dolná jednodvierková
1 x 80 cm dolná dvojdvierková drezová
1 x 60 cm dolná zásuvková
1 x 40 cm horná jednodvierková
1 x 80 cm horná dvojdvierková
1 x 60 cm horná jednodvierková
Parametre výrobku
| Typ výrobku | sektorová kuchynská linka |
| Rozmer zostavy |
180 cm |
| Šírky horných skriniek v zostave: | 40 + 80 + 60 cm |
| Šírky spodných skriniek v zostave: | 40 + 80 + 60 cm |
| Výška horných skriniek: | 72 cm |
| Výška spodných skriniek (bez dosky): | 82 cm |
| Hĺbka horných skriniek (bez dvierok): | 29 cm |
| Hĺbka spodných skriniek (bez dvierok): | 50 cm |
| Pracovná doska: | bez pracovnej dosky |
| Farebné prevedenie | korpus Dub Lancelot
farba horných dvierok sivá grafit farba spodných dvierok sivá grafit/dub lancelot |
| Materiál | DTD laminovaná 16 mm matná |
| Balenie | demont |
| Záruka | 2 roky |

ArtElb Jedálenský set MAX IV/BOSS VII
MODENA 220 








