Popis
Moderná pohovka ZARA 2 Vás zaujme najmä svojími dizajnovými nohami. Eleganciu tejto pohovke dodáva kontrastné prešívanie, ktoré dotvára vzhľad pohovky a zvýrazňuje jej tvar. Pohovka je čalúnená aj zo zadnej časti a preto je ju možné umiestniť aj do priestoru.
K pohovke je možné dokúpiť taburetku 106x65cm za cenu 205 EUR
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 103 cm |
| Šírka | 170 cm |
| Výška | 75-95cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíkoch |
| Hmotnosť | 125 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | 85 cm-max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |















