Popis
Moderná pohovka RACHEL , ktorá sa hodí do každej miestnosti vo vašej domácnosti. Kovové nohy. Sedacia súprava je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Možnosť výberu farebného prevedenia
K pohovke je možné dokúpiť kreslo za cenu 348 EUR a taburet za cenu 165 EUR
Rozmer kresla 95x91x90 cm a rozmer taburetky 72x50x44 cm
Možnosť výberu z 3 typov pohovky:
- S úložným priestorom
- S rozkladom
- Bez úložného priestoru a bez rozkladu
Pri objednávke je nútné uviesť typ pohovky
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 91 cm |
| Šírka | 180 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 119 kg |
| Úložný priestor | áno/nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno/nie |
| Plocha po rozložení | 130×195 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |



















