Popis
Štýlová jedálenská stolička DCL-193 je ideálnym doplnkom pre moderné interiéry. Čalúnenie v elegantných štyroch farbách je doplnené výrazným prešívaním, ktoré dodáva stoličke sofistikovaný vzhľad. Stabilné kovové nohy v čiernej farbe poskytujú pevnú oporu a zároveň dodávajú stoličke ľahkosť a vzdušnosť. Táto stolička nielen skvele vyzerá, ale taktiež poskytuje vysoký komfort pri sedení vďaka ergonomicky tvarovanému sedáku. Je ideálnou voľbou pre štýlové jedálne alebo pracovne, kde vynikne jej moderný dizajn
- farba béžová, modrá, zelená a sivá
- vysoké polstrovanie sedadla a operadla
- dizajnové prešitie
- stabilná roková podnož
- nosnosť 120 kg.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 46 x 61 x 91 x 50 cm
| Šírka (cm): | 46 cm |
| Hĺbka (cm): | 61 cm |
| Výška (cm): | 91 cm |
| výška sedu: | 50 cm |
| Materiál výplne: | pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 6 kg |








