Popis
Moderná sedacia súprava CHANTAL v tvare U, s rozkladom a s úložným priestorom. V cene nie sú zahrnuté vankúše. Sedacia súprava CHANTAL U je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Možnosť objednať pravé alebo ľavé prevedenie. Akciová cena 1299,- eur je za sedaciu súpravu výstavný kus – foto v galérií.
K sedacej súprave je možné dokúpiť kreslo za cenu 368 EUR a taburet za cenu 175 EUR
Rozmer kresla 95x91x90 cm a rozmer taburetky 72x50x44 cm
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 163/220 cm |
| Šírka | 325 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 200 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×265 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |




















