Popis
BLADE je skutočným hitom a lídrom ma v predaji už niekoľko rokov. Čo mu vďačí za takú obľúbenosť? Klasickým vzorom a dostupnosti mnohých prvkov, ktoré umožňujú vytváranie rôznych kombinácií rohových sedacích súprav. Blade vám ponúka dokonalé pohodlie pri sedení vďaka tvaru a výške chrbtovej opierky. Sedačka Blade je samozrejme vybavená úložným priestorom aj rozkladaním, po rozložení vznikne plocha na spanie 120 x 250 cm
Systém Blade tiež ponúka niekoľko modelov pohoviek a kresiel. Pomocou dostupných elementov je možné vyskladať rôzne verzie sedacej súpravy Blade
Sedacia súprava ma rozklad i úložný priestor.
VZORKOVNÍK LÁTOK
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 153/211 cm |
| Šírka | 311 cm |
| Výška | 101 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 202 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 101 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×250 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

















