Popis
Celočalúnená rozkladacia sedacia súprava SANTIAGO s úložným priestorom a s polohovacími opierkami hlavy,pre pohodlnejšie sedenia. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. K sedacej súprave je možné doobjednať kreslo za cenu 349,- EUR alebo taburet za cenu 119,- EUR. Kreslo a taburet nie sú súčasťou sedacej súpravy. Výška spodného priestoru od podlahy je 10 cm
Zobrazená sedacia súprava je v poťahovej Matrix 5 hnedá.Poťahová látka MATRIX je príjemná na dotyk, má jemný a hladký povrch so zaujímavým dvojfarebným efektom. Vzhľadom na svoje dobré vlastnosti a vysokú gramáž až 345kg/m2 je určená na náročné použitie. Vďaka husto tkaným vláknam je látka MATRIX trvácna, nežmolkuje sa, je vysokooderuodolná a teda ideálna na čalúnenie sedačiek.
Možnosť objednanie v 6 farebných prevedeniach látky Matrix za cenu Sedacia súprava 1239 EUR, Doba dodania 8-10 týždňov. Prosím uviesť do objednávky o aké farebné prevedenie máte záujem
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 217 cm |
| Šírka | 267 cm |
| Výška | 86/114 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 130 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 114 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 118×200 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |














