Popis
Luxusná sedacia súprava BOBY sa stane neodmysliteľnou súčasťou Vašej domácnosti. Polohovateľné záhlavníky či výklopné opierky na ruky Vám doprajú ten správny relax. Sedacia súprava je bez rozkladu a taktiež nemá ani úložný priestor. Je čalúnená látkou Soro, ktorá je veľmi kvalitná. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia
Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látky SORO. Doba dodania je 6-8 týždňov
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 256 cm |
| Šírka | 315 cm |
| Výška | 80/98 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 130 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 98cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |










