Popis
STAGRA MELLO Osb+3F+R+3sb:
- rozkladacia sedacia súprava
- s úložným priestorom
- pružina vlnovec
- kovové nohy
Nič nelimituje farebnosť rohovej sedacej súpravy MELLO – môže byť v jedno- aj viacfarebnej podobe – záleží to len od Teba.
3 najdôležitejšie vlastnosti systému MELLO
- nová, atraktívna kolekcia poťahov
- masívna konštrukcia
- široké, pohodlné lakťové opierky
Systém MELLO tvoria 2 pohovky a 3 základné modely rohových sedacích súprav, ktoré môžu byť uložené do 6 rôznych konfigurácií. Vo všetkých modeloch , podobne ako v mnohých ďalších výrobkoch možno voľne kombinovať a miešať poťahy.
- pohodlná funkcia na spanie
- priestranné miesto na posteľnú bielizeň
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 190/280 cm |
| Šírka | 350 cm |
| Výška | 73-84 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 202 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 41 cm |
| Výška zadného čela | max. 84 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 131×270 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |


















