Popis
LORA je systém oddychového nábytku s neobmedzeným vzhľadom a funkčnosťou.
Z pripravených modulov si každý môže ľubovoľne skompletizovať veľkú, multifunkčnú sedaciu súpravu alebo aj menej okázalý, ale rovnako reprezentatívny model. Navyše, k dispozícii sú pohovky pre 3 alebo 2 osoby a kreslo. Modulový systém LORA dáva voľnosť pri voľbe veľkosti a tvaru sedacích súprav
Veľká moderná sedacia súprava LORA do tvaru U. Sedacia súprava obsahuje dva úložné priestory pre maximálny priestor pre vaše veci. Sedaciu súpravu je samozrejme možné aj rozložiť s čím vznikne plocha na spanie. Výška sedu je príjemných 44 cm. Vysoká chrbtová časť poskytuje správnu oporu pre vašu chrbticu počas sedenia. Sedaciu súpravu LORA je možné objednať celú v látke, ekokoži alebo v kombinácii látky a ekokože. Samozrejmosťou je aj výber pravého a ľavého prevedenia. Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
3 najdôležitejšie vlastnosti sedacej súpravy LORA
Je potrebné zdôrazniť, že systém LORA sa okrem funkčného hľadiska vyznačuje aj kvalitou prevedenia vzorov. Všetky spoje, prešitia atď. sú pevné a odolné.
1. pohodlné opierky
ani príliš mäkké, ani tvrdé, presné také, aké majú byť. Vyskúšaj a sám sa presvedčíš
2. úroveň detailov
kvalita prevedenia a pozornosť upriamená na detaily – to sú naše priority
3. stabilné nožičky
sú pevným základom a zdôrazňujú solídny vzhľad nábytku
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 153/215 cm |
| Šírka | 330 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 200 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120x250cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

K IMRA 
















