Popis
Moderná rohová sedacia súprava CAYENNE je kvalitne spracovaná s dôrazom aj na tie najmenšie detaily. Pýši sa najmä elegantným a nevšedným dizajnom. Kostra sedačky je vyrobená z masívneho dreva, čo je garanciou trvácnosti a odolnosti. Sedenie sedačky tvorí vysokokvalitná HR pena. Čalúnená je kvalitnou talianskou hovädzou kožou. O pohodlné sedenie sa postarajú polohovateľné záhlavníky. Sedaciu súpravu je možné rozložiť čím Vám vznikne plocha pre príležitostné spanie s rozmerom 126x210cm Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 180 cm |
| Šírka | 275 cm |
| Výška | 82-102 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 154 kg |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška zadného čela | 90 cm-max. 110 cm |
| Možnosť rozkladania | podľa požiadaviek |
| Plocha po rozložení | 126×210cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
- Farebné prevedenie dreva a kože sa na základe nastavenia jasu na Vašej obrázovke môže líšiť
















