Popis
Nadčasová sedacia súprava BITER v tvare U, Vám poskytne dostatok miesta na sedenie . Určite oceníte jej vlastnosti a to úložný priestor, ktorý je vo forme zásuvky a funkcia rozkladu,vďaka ktorej premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie. O pohodlné sedenie sa postará pružina FALISTA a Pur pena. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia. Sedaciu súpravu je možné umiestniť do priestoru, pretože je celočalúnená
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky CABLO a v 7 farebných prevedeniach ekokože.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 215/173 cm |
| Šírka | 330 cm |
| Výška | 88 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 88 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 120x200cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
















