Popis
Sedacia súprava BRIDGET je v tvare U a je vyrobená v škandinávskom štýle. Túto sedaciu súpravu ľahko nakombinujete s iným nábytkom. Potešia Vás dva úložné priestory a taktiež funkcia rozkladu. O pohodlné sedenie sa postará pružina Falista a Pur pena. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia. Výška spodného priestoru od podlahy je 11 cm
Možnosť objednania v 8 farebných prevedeniach látky TATUM. Dodacia doba je 8-10 týždňov.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 195/164 cm |
| Šírka | 303 cm |
| Výška | 88 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | max. 88 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 124×254 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |













