Popis
Dokonalá elegancia a luxus, tak môžeme pomenovať sedacia súprava BORN v tvare U. Je navrhnutá tak, aby spĺňala všetky želania zákazníka. Pre väčší komfort sedenia Vám poslúžia výškovo nastaviteľné opierky hlavy. V otomane nájdete úložný priestor, kde uložíte napr. veci, ktoré potrebujete mať po ruke. Za pár sekúnd premeníte sedaciu súpravu na plochu pre príležitostné spanie. Jadro sedacej súpravy tvorí pružina Falista a pur pena, zabezpečia komfortné sedenie. Sedaciu súpravu je možné objednať v pravom alebo v ľavom prevedení. Taktiež je možné umiestniť do priestoru a to vďaka tomu že je celočalúnená. Výška spodného priestoru od podlahy je 3 cm
Možnosť objednania v 7 farebných prevedeniach látky CABLO alebo v 7 farebných prevedeniach ekokože.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 155/220 cm |
| Šírka | 335 cm |
| Výška | 93-105 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 46 cm |
| Výška zadného čela | max. 104 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 125x270cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |















