Popis
Potrebujete novú sedaciu súpravu? Máme tu pre Vás krásnu sedaciu súpravu v tvaru U-SEGORIA. Táto sedacia súprava Vám poskytne dostatok miesta na sedenie pre Vás a Vašu návštevu. 4 polohovacie opierky Vám doprajú zaslúžený relax po náročnom dni. Veľkorysý úložný priestor nájdete v otomane sedacej súpravy. Sezónne veci či deky si v ňom nájdu miesto. Ešte väčšie pohodlie si doprajete rozložením sedacej súpravy. O pohodlné sedenie sa postará pružina Falista a Pur pena. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia. Taktiež ju môžete umiestniť do priestoru kde dokonale vynikne
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 183/196 cm |
| Šírka | 330 cm |
| Výška | 79-97 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | sedacia súprava v tvare U |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v troch balíkoch |
| Hmotnosť | 150 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 97 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie: | 130×246 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |



















