Popis
Moderná, luxusná a nevšedná. Týmito troma slovami vieme opísať sedaciu súpravu MEDIOLAN. Je vyrobená z masívneho dreva. čo je garanciu trvácnosti a odolnosti. Čalúnená je kvalitnou talianskou hovädzou kožou. O maximálne pohodlie sa postarajú výsuvné lakťové opierky a operadlo. Sedacia časť sedačky je prešívaná čím pôsobí sedačka veľmi luxusne. Sedacia súprava nemá funkciu rozkladu a taktiež ani úložný priestor. Možnosť výberu pravého či ľavého prevedenia
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 220 cm |
| Šírka | 330 cm |
| Výška | 93 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v balíkoch |
| Hmotnosť | 184 kg |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška zadného čela | 90 cm-max. 93 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |


















