Popis
LAHTI pohovka je krásna, moderná a jednoduchá pohovka, ktorá je vhodná do každého interiéru. Príjemné sedenie Vám zaručia pružína FALISTA+PUR PENA. Pohovka má funkciu rozkladu. Rozložením Vám vznikne plocha na spanie 125x195cm. Vášmu zraku určite neuniknú drevené nožičky z buku, ktoré pôsobia aj ako dizajnový prvok. K pohovke je možné dokúpiť kreslo aj podnožku. Kreslo za cenu 289 EUR a podnožka za cenu 105 EUR
Rozmer kresla:ŠxHxV : 76x85x105cm
Rozmer podnožky:ŠxHxV: 65x40x40cm
Možnosť výberu poťahových látok. V ponuke sú poťahové látky Soro, Inari, Orinoco, ekokoža Madryt a vodeodolná látka Monolith. Vybranú látku uveďte v poznámke.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 90 cm |
| Šírka | 218 cm |
| Výška | 48 /105 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | pohovka-trojsed |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v jednom balíku |
| Hmotnosť | 100 kg |
| Úložný priestor | nie |
| Rohové prevedenie | nie |
| Výška sedáka | 48cm |
| Výška zadného čela | 105cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 125×195 cm |
| Nôžky | drevo |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |












