Popis
Moderná sedacia súprava RACHEL v tvare L, s rozkladom a s úložným priestorom. V cene nie sú zahrnuté vankúše. Kovové nohy. Sedacia súprava je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Možnosť objednať pravé alebo ľavé prevedenie. K tejto krásnej modernej sedacej súprave RACHEL je možné dokúpiť kreslo za cenu 368 EUR a taburet za cenu 175 EUR.
Rozmer kresla 95x91x90 cm a rozmer taburetky 72x50x44 cm.Fotka je len ilustračná.
Cena sa mení v závislosti od výberu poťahovej látky. Cena je uvedená v cenovej skupine 0.
VZORKOVNÍK LÁTOK
Pri objednávka prosím uveďte do poznámky typ látky.V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 163 cm |
| Šírka | 255 cm |
| Výška | 90 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 139 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 44 cm |
| Výška zadného čela | max. 90 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 120×200 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | nie |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |



































