Popis
Moderná sedacia súprava RAMONA II s rozkladom a úložným priestorom. Komfort zvyšuje výškovo nastaviteľné opierky hlavy, výškovo nastaviteľné podrúčky. Sedacia súprava má posuvné opierky.Je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Možnosť výberu pravého alebo ľaveho rohu
Výškovo nastaviteľné opierky nie sú v cene sedacej súpravy. Môžte si ho zakúpiť 1 KS – 60 EUR (cenova skupina 0-bez príplatku)
K sedacej súprave je možné zakúpiť taburetku s rozmerom 145x85cm v cene 239 EUR
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 205 cm |
| Šírka | 271 cm |
| Výška | 87-116 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 159 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 40 cm |
| Výška zadného čela | max. 116 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 130×195 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |
































