Popis
TISA je moderná sedacia súprava na ktorej vzhľad sedačky príjemne dopĺňa kontrastné lemovanie. Sedacia súprava TISA má moderné chrómové nohy. Sedacia súprava je vybavená úložným priestorom a rozkladaním. Veľký výber poťahových látok vám poskytuje možnosť si prispôsobiť vzhľad sedacej súpravy podľa vašich predstáv. Sedacia súprava je čalúnená aj zo zadnej časti a preto je ju možné umiestniť aj do priestoru.
Možnosť dokúpiť TABURETKU v cene: 226,- eur.
Pre zobrazenie vzorkovníka látok kliknite tu: STG Poťahové látky
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 170 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 77-95cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 155 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 42 cm |
| Výška zadného čela | 77 cm-max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 123x225cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |

































