Popis
Elegantná rohová sedacia súprava ROMA s rozkladom a úložným priestorom. Komfortné sedenie Vám zaručia výškovo nastaviteľné podrúčky, výško nastaviteľné a posúvné opierky. Sedacia súprava je vybavená pružinami FALISTE, ktoré v kombinácii s polyuretánovou penou zabezpečujú vysoký komfort sedenia – stredne mäkké sedenie. Kovové nohy. Možnosť výberu pravého a ľavého prevedenia. Vankúše nie sú súčasťou sedacej súpravy. Možnosť dokúpiť taburet s rozmerom 145x85cm za cenu 269 EUR
VZORKOVNÍK LÁTOK
Ceny sú platné pre poťahové látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 190 cm |
| Šírka | 310 cm |
| Výška | 91-105 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 138 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 43 cm |
| Výška zadného čela | max. 105cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha po rozložení | 140×250 cm |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |






























