Popis
Moderná sedacia súprava ZARA Vás zaujme najmä svojimi dizajnovými nohami. Eleganciu sedacej súprave dodáva kontrastné prešívanie, ktoré dotvára vzhľad sedacej súpravy a zvýrazňuje jej tvar. Komfortné sedenie Vám zaručia aj polohovateľné záhlavniky Sedacia súprava ZARA je čalúnená aj zo zadnej časti a preto je ju možné umiestniť aj do priestoru. Možnosť výberu pravého alebo ľavého prevedenia.
K sedacej súprave ZARA je možné dokúpiť taburetku 106×65 cm za cenu 225,- EUR
Pre zobrazenie vzorkovníka látok kliknite tu:
Ceny sú platné pre látky v cenovej skupine 0.
VLASTNOSTI
| Hĺbka | 240 cm |
| Šírka | 280 cm |
| Výška | 75-95cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 155 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška sedáka | 45 cm |
| Výška zadného čela | 85 cm-max. 95 cm |
| Možnosť rozkladania | nie |
| Plocha po rozložení | |
| Konštrukcia | masív |
| Nôžky | kov |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena+ pružina |




























