Popis
Predstavujeme vám ultramodernú rohovú sedaciu súpravu OREO ROH, ktorá je určite tou správnou voľbou. Príťažlivou ju robí celočalúnené prevedenie kvalitnou látkou Soro v hnedosivej farbe, takže ju pokojne môžete umiestniť do priestoru a nechať ju vyniknúť. Je rozkladacia a dokáže poskytnúť plnohodnotnú plochu na spanie s rozmerom 120×190 cm. Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý rozhodne neostane nevyužitý. Sedacia súprava OREO ROH disponuje aj piatimi polohovacími opierkami hlavy, ktoré zabezpečujú komfortné opretie chrbta a hlavy. Postavená je na plastových nožičkách v striebornej farbe. Skrášlite svoju obývaciu izbu touto kráskou.
Látku Soro radíme medzi velúrovou tkaninu. Jedná sa o tkaninu podobnú plyšu s krátkym vlasom, ktorá sa vyznačuje zamatovo jemným povrchom. Látka Soro vyrobená zo 100% polyesteru s viditeľným pleteným vzorom je mäkká, priedušný, ľahko absorbuje vlhkosť a rýchlo schne. Odoláva tiež dennému svetlu a netvorí žmolky.
Možnosť objednania v 7 farebných odtieňoch látky Soro v cene 1.315,- eur s dodacou lehotou 6-8 týždňov.
| Hĺbka | 202 cm |
| Šírka | 260 cm |
| Výška a hĺbka sedu | 41 / 54 cm |
| Vhodná miestnosť | obývačka, spoločenská miestnosť, hotely, kaviarne |
| Typ nábytku | rohová sedacia súprava |
| Štýl nábytku | moderný |
| Záruka | 2 roky |
| Spôsob dodania | demont v dvoch balíkoch |
| Hmotnosť | 145 kg |
| Úložný priestor | áno |
| Rohové prevedenie | áno |
| Výška | 88 cm |
| Výška zadného čela | max. 103cm |
| Možnosť rozkladania | áno |
| Plocha na spanie | 120×190 cm |
| Konštrukcia | DTD |
| Nôžky | plast |
| Obsahuje vankúše | nie |
| Nastavenie opierok | áno |
| Výplň sedačky | pena + pružina falista |

P ANAFI
DCH-459 GREY3
P MONTE 








