Popis
Stolička DCL-1031 vyrobená so starostlivou pozornosťou k detailu, ktorá vyžaruje dokonalú kombináciu pohodlia a štýlu. Tento všestranný doplnok každého prostredia vás zaujme svojim industriálnym designom. Vďaka základni, ktorá sa pýši štyrmi robustnými kovovými nohami s povrchovou úpravou v čiernom odtieni, je tento kus stabilný a vnesie do vášho priestoru nádych elegancie. Jeho efektne tvarované operadlo, ktoré je vizitkou dizajnu a kreativity, nabáda k pohodlnému sedeniu a relaxácii.
Čalúnenie stoličky v šedej látke je obohatené o jemné reliéfy a prináša na dotyk luxusný a príjemný zážitok. Táto voľba materiálu nielenže dodáva kreslu hĺbku a charakter, ale taktiež zaisťuje odolnosť a jednoduchú údržbu, čo je nevyhnutnou súčasťou rušných kancelárií i útulných domácich priestorov.
Táto stolička, ktorú je možné prispôsobiť takmer každému pracovnému alebo jedálenskému stolu, v sebe spája funkčnosť s estetickým dojmom. Jej elegantné krivky sú navrhnuté tak, aby pohodlne podopierali telo po dlhšiu dobu, čo z nej robí ideálnu voľbu pre všetkých, ktorí u svojho nábytku hľadajú módu aj funkčnosť. Či už pozdvihne vzhľad firemnej kancelárie, alebo doplní jedálenský kút v domácnosti, táto stolička vždy vynikne ako kúsok, ktorý spája industriálny štýl s prepychovým pohodlím.
Poťah – červená
Rozmery: 50 x 58 x 85 x 50cm
Nosnosť: 120 kg
Dodávané v demonte
| Šírka (cm): | 50 cm |
| Hĺbka (cm): | 58 cm |
| Výška (cm): | 85 cm |
| šírka sedu: | 45 cm |
| hĺbka sedu: | 48 cm |
| výška sedu: | 50 cm |
| nohy: | kov/ čierny mat |
| nosnosť: | 120 kg |









