Popis
Jedálenská stolička DCL-V2017 kombinuje pohodlie s praktickým dizajnom vhodným do moderných interiérov. Sedák a operadlo sú potiahnuté látkou, ktorá sa ľahko udržiava a je doplnená dizajnovým prešívaním pre zvýraznenie estetického dojmu. Čierne matné kovové nohy zabezpečujú stabilitu a pevnosť celej stoličky, zatiaľ čo madlo v hornej časti operadla uľahčuje manipuláciu a prenášanie. Absencia podrúčok umožňuje väčšiu variabilitu usporiadania pri jedálenskom stole. Stolička je navrhnutá tak, aby poskytovala komfortné sedenie s dôrazom na jednoduchú údržbu a dlhú životnosť.
Nosnosť je až 130 kg.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 45 x 55 x 88 x 51 cm
| Šírka (cm): | 45 cm |
| Hĺbka (cm): | 55 cm |
| Výška (cm): | 88 cm |
| výška sedu: | 51 cm |
| Materiál výplne: | pena |
| nohy: | kov |
| nosnosť: | 130 kg |
| hmotnosť: | 6 kg |
















