Popis
Hojdacie kreslo AK-373 spája eleganciu s praktickými vlastnosťami.Sedák a operadlo sú ergonomicky tvarované s decentným prešitím, ktoré dodáva kreslu elegantný vzhľad. Pevné nohy sú vyrobené z kombinácie čierneho kovu a masívneho kaučukovníka, čo zabezpečuje stabilitu a dlhú životnosť. Kreslo je vybavené hojdacím mechanizmom, ktorý umožňuje príjemné a plynulé hojdanie pre relaxáciu. Podrúčky sú pevné a čalúnené rovnakou látkou ako sedák, čo zvyšuje komfort pri sedení.
Dodávané v demonte.
Rozmery: 67 x 85 x 90 cm
| Šírka (cm): | 67 cm |
| Hĺbka (cm): | 85 cm |
| Výška (cm): | 90 cm |
| šírka sedu: | 43 cm |
| výška sedu: | 46 cm |
| nohy: | kov/ čierny mat, masív/prírodné |
| nosnosť: | 120 kg |
| hmotnosť: | 12 kg |



















